Prancūzas susigrąžino titulą

B.Jaubertas Europos čempionu tapo trečiąkart per savo karjerą
AFP/„Scanpix“ nuotr. / B.Jaubertas Europos čempionu tapo trečiąkart per savo karjerą.
Šaltinis: BNS
0

Europos dailiojo čiuožimo čempiono titulą po metų pertraukos susigrąžino prancūzas Brianas Joubertas. Ketvirtadienį jis triumfavo vyrų varžybose.

Suomijos sostinėje vykstančiose pirmenybėse 2007 metų pasaulio čempionas B.Joubertas surinko 232,01 balo ir vienuolika balų aplenkė antroje vietoje likusį italą Samuelį Contestį (220,92). B.Joubertas Senojo žemyno čempionu yra tapęs 2004 ir 2007 metais.

Bronzos medalis atiteko belgui Kevinui Van Der Perrenui (219,36), kuris ant Europos pirmenybių prizininkų pakylos užlipo po dvejų metų. Čempiono titulą gynęs bei po trumposios programos antroje vietoje buvęs čekas Tomas Verneris ketvirtadienį atlikdamas laisvąją programą klydo ir liko septintas, o bendroje įskaitoje su 207,98 balo užėmė tik šeštą vietą.

Pirmenybių debiutantas šešiolikmetis Saulius Ambrulevičius po trumposios programos užėmė 37-ą vietą ir tarp 24 dalyvių,  tęsusių kovą dėl medalių, nepateko. Lietuvis trumpojoje programoje surinko 36,96 balo ir aplenkė du varžovus – gruziną Beką Šankulašvilį (36,31) bei armėną Geghamą Vardanianą (33,37).