Prancūzijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse Vytautas Kaupas finišavo 52-as

Dviračių lenktynės
BFL/Vyginto Skaraičio nuotr. / Dviračių lenktynės
Šaltinis: BNS
0

69-ą kartą Prancūzijoje vykusiose tarptautinėse vienadienėse dviratininkų lenktynėse „Paris – Mantes-en-Yvelines“ 52-as finišo liniją kirto „Team Differdange – Losch“ komandos narys Vytautas Kaupas.

171,9 km distancijos finiše lietuvis 4 minutėmis ir 13 sekundžių atsiliko nuo nugalėtoju tapusio prancūzo Davido Menuto, kuris nuotolį įveikė per 4 valandas ir 9 minutes.

Tėvynainiui pralaimėję 4 sekundes lenktynių prizininkais tapo Cyrille'as Patoux'as ir Romainas Combaud'as.

Šių lenktynių finišo liniją kirto 62-u dviratininkai.