2011 05 24

Prancūzijos BMX dviračių taurės galutinėje įskaitoje Vilma Rimšaitė užėmė penktą vietą

Baigėsi daugiau nei du mėnesius trukusios dešimties etapų 2011 metų atvirosios Prancūzijos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės varžybos, kurių moterų elito grupėje 163 taškus surinko bei penktąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė „Pays de la Loire BMX“ klubui atstovavusi Vilma Rimšaitė.
Vilma Rimšaitė
Vilma Rimšaitė / Augusto Četkausko nuotr.

28-erių metų šiaulietė, devintojo varžybų etapo Marselyje finale savaitgalį užėmė šeštąją (17 tšk.) vietą, o dešimtajame etape finišavo trečia (22 tšk.).

Pagrindinio prizo savininke tapo šešis pirmuosius etapus iš eilės laimėjusi, o savaitgalį atitinkamai trečia bei antra buvusi prancūzė Valentino Manon (235 tšk.) iš „St Etienne BMX GT“ ekipos.

Antroji vieta – 191 taškas – atiteko lietuvaitės komandos draugei prancūzei Pottier Magalie, o trečiąja pozicija su 187 taškais tenkinosi dar viena Prancūzijos atstovė Audrey Le Corguille („St Brieuc BMX“).

Tarp 31 įskaitinius taškus pelniusios sportininkės moterų elito grupėje V. Rimšaitę aplenkė bei ketvirtąją vietą užėmė prancūzė Eva Ailloud („BMX Compiegne-Clairoix“), kuri surinko 186 taškus.