2009 08 08

„Prezidento taurė“ iškeliaus į Suomiją

Vilniuje vykstančio ITF serijos vyrų teniso turnyro pagrindinis prizas – „Prezidento taurė“ – iškeliaus į Suomiją.
G. Sabeckis ITF serijos „Prezidento taurės“ vyrų teniso turnyre
Iš turnyro pasitraukus G.Sabeckiui ir kitiems lietuviams taurė iškeliaus į užsienį. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tai paaiškėjo po penktadienį pasibaigusių pusfinalio mačų, kuriuose pergales iškovojo suomiai Henris Kontinenas ir Tomo Nieminenas.

Didžiausią staigmeną pusfinalyje pateikė tik 1032-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis H. Kontinenas. Jis dvikovoje dėl vietos finale 7:5, 6:4 įveikė favoritu laikytą prancūzą Pierre'ą Metenier'ą, kuris pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge yra 401-as.

Kitame pusfinalio mače septintas pagal skirstymą turnyre sostinėje T. Nieminenes, ATP klasifikacijoje esantis 585-ojoje pozicijoje, 7:6, 6:3 įveikė antrąjį reitingą turėjusią 410-ąją planetos raketę estą Jurgeną Zoppą.

Dvejetų varžybas laimėjo prancūzai Gregoire'as Burquieras ir Thomas Cazesas-Carrere'as, dar ketvirtadienį finale 6:3, 6:4 nugalėję ketvirtąjį reitingą turėjusius baltarusius Sergejų Betovą ir Dmitrijų Žyrmontą. Turnyro Vilniuje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.