2017 01 12

Slovėnijos rankininkai įvarčių lietumi paskandino Angolą

Pasaulio rankinio čempionate ketvirtadienį tęsiasi grupės etapo varžybos. Pirmose dienos rungtynėse B grupėje net 42 įvarčius į Angolos rinktinės vartus įmetė Slovėnijos rankininkai – 42:25 (22:13, 20:12).
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mačas prasidėjo netikėtai lygiai ir atkakliai, o afrikiečiai vienu metu net buvo priekyje (4:2). Vis dėlto slovėnai persvėrė rezultatą, o pirmąjį kėlinį užbaigė galingu spurtu 8:2 ir užtikrintai pirmavo.

Po pertraukos slovėnai startavo keturiais įvarčiais be atsako (26:13) ir likusi mačo dalis jau buvo formalumas.

Vienas iš slovėnų vartininkų, M.Skokas, atrėmė 43 proc. metimų į vartus (10/23), o Angolos vartų sargas G.Muachissengue iš 37 metimų nepraleido vos šešių.

Slovėnija: G.Margučas ir B.Mackovsekas po 8 įvarčius, B.Jancas 6, M.Bezjakas ir D.Cingesaras po 4.

Angola: S.A.Lopesas 7 įvarčiai, R.A.Hebo 5, M.G.Teca 4.