Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Remigijus Morkevičius: „Prašau, nedarykite iš manęs Rembo“

Remigijus Morkevičius
Augusto Četkausko (sportoakimirka.lt nuotr.) / Remigijus Morkevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į bušido ringą grįžęs Remigijus Morkevičius įsitikino, kad gerbėjai jo nepamiršo. Tačiau socialiniame tinkle „Facebook“ dėkodamas už palaikymą, 29-erių metų sportininkas paprašė jo nekelti pernelyg aukštai į padanges.

„Labai nemiela klausytis, kaip padaro čempionų čempionu. Aš nei trupučiu nesiskiriu nuo kiekvieno, ir tikiu, kad kiekvienas iš mūsų gali būti savo gyvenimo čempionas. Tai yra svarbiausia! Linkiu visiems surasti savo kelią. Labai dėkui už palaikymą, tik prašau – nedarykite iš manęs Rembo. Nes tai, kas perdėta, greitai atsibosta ir tampa netikra“, – parašė R.Morkevičius.

Vėliau bušido kovotojas patalpino dar vieną žinutę. R.Morkevičius išreiškė norą, kad „dvikovinio“ sporto gerbėjai būtų vieningi.

„Tik noriu paprašyti taip nesureikšminti! Juk aš tik paprastas žmogus, ir nereiškia, kad viskas pasiekta. Jūsų palaikymas tikrai daug man reiškia. Tik kartais dėl informacijos trūkumo žurnalistai ar kiti fanai viską nuspalvina per ryškiai. Žinoma, suprantu, kad ne iš blogos valios, tačiau kai kuriuos sekėjus tai papiktina ar prajuokina. Bet blogiausia, kad suklaidina, sustabdo ar atbaido. Darbais mes mylime Tėvynę! Labai prašau jusų nesidalinti į gerų ir blogų, teisių ir kvailų grupes. Pataisykim, palaikykim vieni kitus! Juk, kai mūsų daug, mes augsim greičiau, tiksliau, noriai eisime pirmyn, nuoširdūs ir ramūs. Skubėk lėtai. Ačiū jums.“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką