Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos „antis“ apie žudančią Ukrainos biatlonininkę priminė kalbas apie Baltijos šalių „žudikes“ Čečėnijoje

 Sočio olimpinių žaidynių čempionė biatlonininkė Olena Pidhrushna
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Sočio olimpinių žaidynių čempionė biatlonininkė Olena Pidhrushna
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rusijos žiniasklaida ir toliau nesibodi juodųjų technologijų ir prasimanymų. Pastaruoju metu kelios itin „tiesą“ mėgstančios Rusijos žiniasklaidos priemonės aktyviai platina žinią, kad Ukrainos antiteroristinėje operacijoje Slovjanske dalyvauja ir Sočio olimpinių žaidynių čempionė biatlonininkė Olena Pidhrushna. Rusai tikina, kad ji yra viena iš snaiperių ir „darbuojasi“ ant Karačiūno kalno, netoli Slovjansko.

Publikacijose pateikiama neva dabartinės Jaunimo ir sporto ministerijos direktoriaus pavaduotojos Olenos Pidhrushnos nuotrauka, padaryta ant Karačiūno kalno, tačiau vis dėlto abejojama, ar tai garsi sportininkė, ir bandoma gauti patvirtinančių iš jos gimtinės Tirnopolio.

Portalui „Oboz“ pati O.Pidhrushna sakė, kad jau matė šiuos prasimanymus ir tikina, kad tai visiška nesąmonė.

Bandoma tikinti, kad tai  Sočio olimpinių žaidynių čempionė biatlonininkė Olena Pidhrushna
Bandoma tikinti, kad tai Sočio olimpinių žaidynių čempionė biatlonininkė Olena Pidhrushna

„Galiu pasakyti, kad atsižvelgus į tai, kad visas jėgas dabar atiduodu darbui ministerijoje, šį informacija buvo šokiruojanti ir sukėlė neteisybės pojūtį. Nuramino mane tėvai – sakė, kad nekreipčiau dėmesio į nesąmones ir dirbčiau savo darbą. Tai prasimanymai ir visiškas absurdas. Niekas ir niekada man nesiūlė dalyvauti antiteroristinėje operacijoje Rytų Ukrainoje“, – aiškino 2014 metų Sočio olimpinė čempionė.

„Galvoju, kad tapau dalimi rusų propagandos. Pirmoji informacija apie mane buvo pateikta iš rusiškos „Lifenews“ žiniasklaidos priemonės. Nieko nuostabaus – jie mėgsta imti bet kokį žmogų ir paversti tuo, kuo jiems reikia. Greičiausiai, tie „žurnalistai“ nutarė prisiminti seną niekuo nepagrįstą istoriją su Baltijos šalių biatlonininkėmis, kurios neva kariavo Čečenijoje ir žudė Rusijos kareivius“, – kalbėjo O.Pidhrushna.

 O.Pidhrushna su dar trimis sportininkėmis triumfavo Sočio olimpinių žaidynių estafetėje 4x6 km.

 

Komentarai
Temos Ukraina
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką