2011 04 25

Savaitgalį vykusiuose Europos BMX dviračių čempionato etapuose Vilma Rimšaitė į finalus nepateko

Savaitgalį Prancūzijoje vyko mažųjų dviračių kroso (BMX) Europos čempionato 3 ir 4 etapai, kuriuose dalyvavo ir Lietuvos atstovė Vilma Rimšaitė.
Vilma Rimšaitė
Vilma Rimšaitė / Asmeninio arch. nuotr.

Deja, 28-erių metų šiaulietė nei pirmąją, nei antrąją varžybų dieną į finalą nepateko.

3-io etapo lenktynių savo pusfinalio važiavime V.Rimšaitė buvo penkta, o į finalą pateko keturios sportininkės. Finale triumfavo prancūzė Eva Ailloud, antra buvo čekė Jana Horakova, trečia – olandė Dana Sprengers.

4-o etapo varžybas V.Rimšaitė taip pat baigė pusfinalyje. Savo važiavime lietuvė užėmė šeštą vietą. Finale nugalėjo prancūzė Manon Valentino, ant podiumo taip pat lipo čekė Romana Labounkova bei prancūzė Audrey Le Corguille.

15min.lt V.Rimšaitė sakė, jog dėl daugybės varžybų pastaruoju metu jaučia nuovargį, kuris sutrukdė pasirodyti sėkmingiau. Be to, Prancūzijoje dviratininkė turėjo problemų dėl treniruočių, apie kurias pasakojo dar prieš savaitgalio varžybas.

Primename, jog Europos čempionato pirmuose dviejuose etapuose V.Rimšaitė važiavo finale: 1-ajame etape iškovojo antrą vietą, 2-ajame buvo aštunta.