2010 04 14

Serena Williams į kortus sugrįš gegužę

Pirmoji planetos raketė amerikietė Serena Williams į teniso kortus po traumos turėtų sugrįžti gegužės mėnesį.
S.Williams iškopė į pusfinalį
S.Williams nežaidžia nuo triumfo Australijos teniso pirmenybėse / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dėl kelio traumos amerikietė nerungtyniavo nuo šių metų sausio mėnesio, kai tapo Australijos teniso čempione.

28 metų tenisininkės planai paaiškėjo po to, kai atvirųjų Italijos teniso pirmenybių organizatoriai paskelbė suteikiantys S.Williams vardinį kvietimą.

Gegužės 3 dieną Romoje prasidėsiantis atvirasis Italijos teniso čempionatas yra laikomas paskutine repeticija prieš gegužės 24 – birželio 7 dieną vyksiantį „Roland Garros“ turnyrą Prancūzijoje, antrąjį šio sezono „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrą.

S.Williams laimėjo Italijos pirmenybes 2002-aisiais ir taip pačiais metais vienintelį kartą per savo karjerą tapo „Roland Garros“ turnyro čempione.

Pirmosios planetos teniso raketės dalyvavimas Italijos čempionate reiškia, jog šiame turnyre šiemet planuoja varžytis net 9-ios ir 10-ies stipriausių pasaulio tenisininkių. Vienintelė belgė Kim Clijsters, WTA reitinge užimanti 10-ą vietą, nedalyvaus turnyre Romoje.