2009 03 03

Seserų dvikovoje triumfavo Serena (nuotraukos)

JAV ir Australijos atvirųjų teniso čempionatų nugalėtoja amerikietė Serena Williams laimėjo pirmą kartą surengtas garsios praeityje tenisininkės Billie Jean King taurės vienos dienos varžybas. Finale ji 6:4, 6:3 nugalėjo vyresnę seserį Venus.
S.Williams dar pernai kovojo dėl galimybės pasirodyti Niujorko arenoje.
S.Williams dar pernai kovojo dėl galimybės pasirodyti Niujorko arenoje. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kai prieš metus arenoje „Madison Square Garden“ raketes sukryžiavo Pete'as Samprasas ir Roger Federeris, Serena Williams paklausė organizatorių: „Ei, o kaip mes?“

Atsakymo ilgai laukti nereikėjo – po metų šiame turnyre susirinko keturios pajėgiausios planetos tenisininkės. Turnyro pusfinalyje vieno seto dvikovoje Serena 6:3 įveikė serbę Aną Ivanovič, o Venus 6:4 nugalėjo Jeleną Jankovič. Mačus stebėjo daugiau nei 12 tūkst. žiūrovų.

„Sirgaliai Niujorke nusipelno pamatyti geriausias pasaulio tenisininkes“, – kalbėjo nugalėtoja tapusi S.Williams. Galimybe žaisti legendinėje Niujorko arenoje žavėjosi Ana Ivanovič: „Tai pirmas mano kartas. Čia gražu. Visuomet žaidžiame šiltuose kraštuose, tad tikėjausi čia pamatyti sniegą. Smagu kartais ir pašalti.“

„Tai labai unikali patirtis – žaisti stebint Niujorko sirgaliams“, – jai antrino tautietė J.Jankovič. Nugalėtojai atiteko 400 tūkst. JAV dolerių čekis, o V.Williams tenkinosi 300 tūkst. dolerių suma. Abi pusfinaliuose pralaimėjusios serbės pasidalijo po ketvirtį milijono dolerių.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius