2013 02 25

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda – LFF moterų uždarų patalpų A lygos čempionė

Laikinojoje sostinėje vykusį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) moterų uždarų patalpų A lygos keturių ekipų finalinį etapą laimėjo ir čempionės titulą iškovojo Šiaulių „Gintros-Universiteto“ (25 tšk.) komanda.
Lietuvos moterų A lyga: Šiaulių "Gintra-Universtetas" - Vilniaus "Žalgiris" 2:0.
Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda – LFF moterų uždarų patalpų A lygos čempionė / Augusto Četkausko/sportoakimirka.lt nuotr.
Temos: 1 Žolės riedulys

Nors pirmenybių metu daugkartinė čempionė „Gintros-Universiteto“ komanda žaidė banguotai, tačiau finale parodė savo pranašumą ir, iškovojusi visas pergales, užemė pirmąją vietą. Šiaulietės 3:1 įveikė ketvirtąją vietą užėmusią Kauno „FM-Žarą“ (12 tšk.), 4:0 privertė pasiduoti trečiojoje pozicijoje likusiam Vilniaus MFK „Žalgirio“ (14 tšk.) merginas bei 5:0 sutriuškino vicečempionų Ukmergės „Ukmergės-SC“ (20 taškų) klubą.