2014 07 11

Simonas Krėpšta pasaulio orientavimosi sporto čempionate užėmė 21 vietą

Penktadienį Italijoje tęsėsi 31-asis Pasaulio orientavimosi sporto čempionatas. Asiago apylinkėse sportininkai varžėsi vidutinėje trasoje: vyrai turėjo įveikti 5,86 kilometro su 19 kontrolinių punktų trasą, o moterys – 4,96 kilometrų su 16 kontrolinių punktų trasą.
Simonas Krėpšta
Simonas Krėpšta / Donato Lazausko nuotr.

Vyrų grupėje nugalėjo ir pasaulio čempionu tapo norvegas Olavas Lundanesas, trasoje užtrukęs 38 min. 12 sek., ir 18 sek. aplenkė sidabro medalį iškovojusį šveicarą Fabianą Hertnerį. Trečioje vietoje liko ukrainietis Oleksandras Kratovas, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 34 sek.

Simonas Krėpšta, nugalėtojui pralaimėjęs 5 min. 11 sek., užėmė 21 vietą, o Jonas Vytautas Gvildys, nuo nugalėtojo atsilikęs 9 min. 26 sek. – 45 vietą.

Moterų grupėje čempione tapo švedė Annika Billstam, trasoje užtrukusi 37 min. 3 sek. Antroje vietoje liko danė Ida Bobach, nuo nugalėtojos atsilikusi 22 sek. Trečiąją vietą užėmė švedė Tove Alexandersson, nugalėtojai pralaimėjusi 24 sek.

Lietuvės Gabija Ražaitytė ir Sandra Paužaitė finale užėmė 32 ir 33 vietas, nuo nugalėtojos atsilikusios atitinkamai 9 min. 19 sek. ir 9 min. 21 sek.

Šeštadienį pasaulio čempionatas baigsis vyrų ir moterų estafečių varžybomis.