Čempionų titulą "Inta-Baltic Champingnons" užsitikrino per rungtynes su antrąją vietą užėmusiais Vilniaus "Ardo-Rudaminos" riedulininkais. Vyresniems vilniečiams per šį mačą labai trūko tikslumo, nepavyko įmušti net dviejų baudinių. Varžovai tokių klaidų neatleido ir laimėjo rungtynes net 7:2 (3:0).
Bronzos medaliai šį kartą atiteko "Šiauliams", kurių komandą treniruoja žinoma riedulininkė Donata Grigienė:
Vilniaus "Ardas-Rudamina" - Širvintų SM "Ježvitas" 8:3 (3:2)
"Šiauliai" - Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" 2:0 (0:0)
Širvintų "Inta-Baltic Champingnons" - Vilniaus "Ardas-Rudamina" 7:2 (3:0)
Širvintų SM "Ježvitas" - Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" 6:4 (2:1)
"Šiauliai" - Širvintų "Inta-Baltic Champingnons" 5:1 (1:1)
Galurinė turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Širvintų "Inta-Baltic Champingnons" 7 0 1 50:19 21
2. Vilniaus SK "Ardas-Rudamina" 4 1 3 36:30 13
3. "Šiauliai" 3 1 4 20:24 10
4. Širvintų "Ježvitas" 3 1 4 29:40 10
5. Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" 1 1 6 21:43 4
Rezultatyviausi žaidėjai
16 įvarčių: Giedrius Adomavičius („Inta-Baltic Champingnons“);
13 įvarčių: Artūras Zaleskis („Ardas-Rudamina“);
12 įvarčių: Robertas Voitechovskis („Ardas-Rudamina“);
11 įvarčių: Domantas Matulevičius („Ježvitas“);
9 įvarčiai: Dominykas Varnas („Inta-Baltic Champingnons“);
8 įvarčiai: Giedrius Gridziuška („Inta-Baltic Champingnons“);
7 įvarčiai: Žygimantas Balsiukas („Inta-Baltic Champingnons“);
6 įvarčiai: Darius Jackevičius („Ježvitas“), Arvydas Bilotas („Inta-Baltic Champingnons“);
5 įvarčiai: Tomas Lakštauskas („Žuvėdra-Tauras“), Algirdas Jackevičius („Ježvitas“), Karolis Asanavičius („Žuvėdra-Tauras“);
4 įvarčiai: Tadas Pabijanskas („Šiauliai“), Vaidotas Kringelis („Šiauliai“), Marius Kriaučiūnas („Ardas-Rudamina“), Lukas Mažulis („Ježvitas“);
3 įvarčiai: Mantvydas Pocevičius („Šiauliai“), Ruslanas Bezukladnikovas („Žuvėdra-Tauras“), Ričardas Kulikovskis („Žuvėdra-Tauras“);
2 įvarčiai: Vitalijus Rincevičius („Ardas-Rudamina“), Maksimas Tarasovas („Inta-Baltic Champingnons“), Jaroslavas Suchockis („Šiauliai“), Kornelijus Žitkevičius („Šiauliai“), Alvaras Matulevičius („Ježvitas“), Vitas Guziejus („Šiauliai“), Valentas Jankevičius („Ardas-Rudamina“), Andrius Šarka („Inta–Baltic Champignons“), Giedrius Kuizinas („Žuvėdra-Tauras“), Maksimas Groševas („Žuvėdra-Tauras“);
1 įvartis: Jevgenijus Khursas („Ardas-Rudamina“), Edvinas Stankevičius („Žuvėdra-Tauras“), Kęstutis Mikutis („Ardas–Rudamina“), Kornelijus Žitkevičius („Šiauliai“), Ignas Pabijanskas („Šiauliai“), Džiugas Dirvelis („Šiauliai“), Viktoras Prokopovičius („Inta–Baltic Champignons“), Deivydas Černiauskas („Ježvitas“).
Įspėjimai
Geltonosios kortelės
1 - Giedrius Adomavičius („Inta-Baltic Champingnons“), V. Guziejus („Šiauliai“).
Žaliosios kortelės
2 - Algirdas Jackevičius („Ježvitas“), Vaidotas Kringelis („Šiauliai“).
1 - Robertas Voitechvskis („Ardas–Rudamina“), Tomas Lakštauskas („Žuvėdra–Tauras“), Giedrius Gridziuška („Inta-Baltic Champingnons“), Česlavas Pašnikovičius („Žuvėdra–Tauras“).