2010 11 28

Slidininkas A.Novoselskis pasaulio taurės varžybose aplenkė du varžovus

Suomijoje vykstančio slidinėjimo pasaulio taurės etapo varžybose vyrų 10 km lenktynėse klasikiniu būdu startavęs Aleksejus Novoselskis distanciją įveikė per 27 min. 3,1 sek. ir, aplenkęs vos du varžovus, liko tik 106-as.
Aleksejus Novoselskis olimpinį krikštą gavo Turine
Aleksejus Novoselskis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lenktynes laimėjo lyderiu bendroje pasaulio taurės įskaitoje tapęs šveicaras Dario Cologna. Jis trasą nušliuožė per 23 min. 24,8 sek. ir 6,4 sek. aplenkė antroje vietoje likusį rusą Aleksandrą Legkovą bei 12,4 sek. - trečiąją poziciją užėmusį švedą Danielių Rickardssoną.

Vyrų pasaulio taurės varžybų lyderių rikiuotė (po 3 lenktynių):

1. Dario Cologna (Italija)                                 137
2. Marcusas Hellneris (Vokietija)                    122
3. Danielis Rickardssonas (Švedija)              103
4. Aleksandras Legkovas (Rusija)                    86
5. Aleksejus Poltaraninas (Kazachstanas)       68

Moterų 5 km lenktynėse klasikiniu stiliumi Lina Kreivėnaitė nestartavo, o nugalėtoja tapo trečiąją pergalę sezone iškovojusi sezono lyderė norvegė Marit Bjoergen. Ji distancijoje sugaišo 12 min. 51,9 sek. ir 2,1 sek. aplenkė antrą vietą užėmusią lenką Justyną Kowalczyk bei 16,8 sek. - trečiojoje pozicijoje likusią slovėnę Petrą Majdič.