2010 02 16

Slidininkas Aleksejus Novoselskis žiemos olimpiadoje pirmadienį finišavo 71-as

Kanadoje vykstančiose XXI žiemos olimpinėse žaidynėse 71-ą vietą vyrų 15 km slidinėjimo distancijoje laisvuoju stiliumi pirmadienį užėmė Aleksejus Novoselskis.
Aleksejus Novoselskis olimpinį krikštą gavo Turine
Aleksejus Novoselskis olimpinį krikštą gavo Turine. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Antrojoje olimpiadoje dalyvaujantis 25 metų Lietuvos slidininkas finiše 4 minutes 25,3 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiam olimpinių žaidynių debiutantui 23 metų šveicarui Dario Colognai (33 min. 36,3 sek.) bei aplenkė dvidešimt keturis varžovus.

Tai antrasis šveicarų medalis pirmadienį – prieš kelias valandas Didier Defago laimėjo kalnų slidinėjimo greitojo nusileidimo varžybas.

15 km slidinėjimo distancijos sidabro medalis atiteko italui Pietro Pilleriui Cottrerui, o bronzos medalį iškovojo čekas Lukašas Baueris, kuris prieš ketverius metus Turine (Italija) šioje rungtyje buvo antras.

Šio sezono planetos taurės varžybų šios rungties lyderis bei bendrojoje įskaitoje pirmaujantis norvegas Petteris Northudas liko tik 41-as.

1. Dario Cologna (Italija)             33 min. 36,3 sek.