2009 01 11

Slovėnijos kalnų slidininkė laimėjo namuose

Slovėnė Tina Maze šeštadienį namuose laimėjo planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų didžiojo slalomo rungtį.
Tina Maze
Tina Maze / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po ypač sėkmingo antrojo bandymo 25-erių metų K. Maze dviejuose nusileidimuose sugaišo 2 minutes 45,15 sekundės ir 0,39 sek. aplenkė po pirmojo bandymo pirmavusią italę Denisę Carbonę.

Didžiojo slalomo rungties varžybas T. Maze Maribore laimėjo ir 2005 metais, o iš viso tai buvo jos septintoji pergalė pasaulio taurės etapuose ir šeštoji didžiojo slalomo rungtyje.

Nugalėtojai pralaimėjusi 0,92 sekundės trečia šeštadienį liko vokietė Kathrin Hoezl, o šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė kita vokietė Maria Riesch buvo tik dvylikta:

1. Tina Maze (Slovėnija) 2:45.15 (1:21.75 + 1:23.40);

2. Denise Karbon (Italija) 2:45.54 (1:21.66 + 1:23.88);

3. Kathrin Hoelzl (Vokietija) 2:46.07 (1:21.93 + 1:24.14);

4. Tanja Poutiainen (Suomija) 2:46.35 (1:21.96 + 1:24.39);

5. Manuela Moelgg (Italija) 2:46.37 (1:21.89 + 1:24.48).

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų moterų didžiojo slalomo rungties lyderių rikiuotė (po 5 varžybų):

1. Tanja Poutiainen (Suomija) 328 tšk.;

2. Kathrin Zettel (Austrija) 269;

3. Manuela Moelgg (Italija) 205;

4. Denise Karbon (Italija) 191;

5. Lara Gut (Šveicarija) 185.

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų lyderės bendrojoje įskaitoje (po 14 varžybų iš 35):