Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stogdengių bendrovė pasisiūlė finansiškai paremti olimpietį

Albertas Skurvydas
Sutartį pasirašė LSU rektorius Albertas Skurvydas ir "Vidara" vadovas Darius Kemeraitis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Viena didžiausių stogų dangų, fasadų ir jų elementų pardavėja Lietuvoje bendrovė „Vidara“ nusprendė prisidėti prie Lietuvos sporto rėmimo – papildė Lietuvos Sporto Universiteto (LSU) rėmėjų gretas.

Sutartį dėl rėmimo pasirašė LSU rektorius prof. habil. dr. Albertas Skurvydas ir bendrovės „Vidara“ generalinis direktorius Darius Kemeraitis.

Stogdengiai įsipareigojo per metus kiekvieną mėnesį mokėti iš savo lėšų savotišką stipendiją – paramą gerai besimokančiam, didelio meistriškumo sportininkui. Pastarasis turėtų greičiausiai būti šalies olimpinės rinktinės narys, besimokantis LSU.

„Nors baigiau kitą universitetą, tačiau jaučiu, kad esu jūsų bendruomenės dalis. Profesorius, lengvosios atletikos specialistas Aleksas Stanislovaitis buvo mano treneris, iki šiol palaikome ryšius. Noriu padėti Universiteto studentams, ypatingai siekiantiems sporto ir mokslo aukštumų. Norėtųsi, kad mūsų pavyzdys ir kitas bendroves pastūmėtų atsisukti į sportą “, – teigė buvęs sprinteris, dabar sėkmingai verslą sukūręs „Vidara“ bendrovės vadovas D. Kemeraitis.

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką