2011 11 21

Svaras debiutavo Vilniaus stalo ledo ritulio čempionate

Trečiajame atvirojo Vilniaus stalo ledo ritulio čempionato etape debiutavo grupės „G&G Sindikatas“ narys Svaras. Nors ir buvo naujokas, tačiau savo žaidimu jis privertė stipriai paplušėti ne vieną nuolatinį turnyrų dalyvį. Galutinėje rikiuotėje Svaras liko 8-as.
Svaras galutinėje rikiuotėje liko 8-as
Svaras galutinėje rikiuotėje liko 8-as. / Organizatorių nuotr.

Jau trečią „Vilniaus atvirojo čempionato 2012“ etapą iš eilės laimėjo Kęstutis Bagonas, tačiau įvykiai šį kartą klostėsi kiek netikėta linkme.

Grupės varžybose sezono lyderis K.Bagonas užėmė tik 5 vietą. Tai reiškė, kad ketvirtfinalio varžybose jam iš karto teko pajėgus varžovas – Tautvydas Bagonas, kurį Kęstutis įveikė sunkiai.

Pusfinalyje K.Bagono laukė ne kas kitas, bet dviejų praėjusių finalų dalyvis jaunasis Lietuvos talentas Simonas Pleikys. Serijoje iki dviejų pergalių, minimaliu skirtumu 2:1 (po pratęsimo) ir 4:3, pranašesnis buvo K.Bagonas.

Kitame pusfinalyje, vėlgi netikėtai, dar vienas veteranas (veteranų kategorija – gimę 1972 m. ir vyresni, – red. past.) A.Pleikys įveikė kitą talentingą jaunosios kartos atstovą Žygimantą Bagoną.

Taigi didžiajame finale susitiko du veteranų kategorijos atstovai. Pergalę serijoje iki 3 pergalių rezultatu 3:1 šventė K.Bagonas. Tai buvo jau trečiasis iš eilės jo iškovotas nugalėtojo titulas šio sezono čempionate.

Kovoje dėl 3-osios vietos S.Pleikys 3:1 nugalėjo Ž.Bagoną.

Sporto bare „Juoda/Raudona“ vykusiame turnyre, prizininkai ir dalyviai išsidalino prizus bei dovanas, kurias įsteigė informacinis rėmėjas 15min.lt, „Hugė“, atstovaujanti sportinės bei laisvalaikio aprangos gamintojui „Champion“, bei pirmasis ir vienintelis profesionalus ledo ritulio klubas Lietuvoje „Baltica“.