Toli nuo lyderių

Lietuvos biatlonininkai į aukštas vietas Europoje nepretenduoja
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Lietuvos biatlonininkai į aukštas vietas Europoje nepretenduoja.
Šaltinis: BNS
0

Vokietijoje vykusio ketvirtojo 2008–2009 metų sezono Europos biatlono taurės etapo sprinto lenktynėse Lietuvos vaikinai liko toli nuo lyderių, o merginos nelenktyniavo.

Greičiausiai 10 km distanciją iš lietuvių įveikė Mindaugas Kavoliūnas ir užėmė 81-ą vietą.

Rokas Suslavičius sekmadienį buvo 91-as, o Karolis Dombrovskis liko 99-as tarp 128-ių finišavusių biatlonininkų.

Etapo nugalėtoju tapo rusas Artiomas Gusevas. Jis šaudė be klaidų ir distanciją įveikė per 23 minutes 39,3 sekundės.

Antras sekmadienį lenktynėse liko italas Mattia Cola (atsiliko 42,3 sek.; 0), trečias – vokietis Florianas Grafas (41,7; 1):

1. Artiom Gusev (Rusija) 23:39,3 (0 baudos ratų);