2011 04 01

Tomas Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo devintas

Belgijoje pasibaigusiose „KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde 2011“ trijų etapų dviratininkų lenktynėse devintąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė „Pro Team Astana“ komandos narys Tomas Vaitkus, o Aidis Kruopis („Landbouwkrediet“) tarp 50 lenktynes baigusių (pradėjo 181) dalyvių liko 23-ias.
Tomas Vaitkus
Tomas Vaitkus / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui belgui Sebastienui Rosseleriui pralaimėjo 34 sekundes, o antrasis – 2 minutes bei 3 sekundes:

1. Sebastien Rosseler (Belgija) – 12 val. 21 min. 33 sek.
2. Lieuwe Westra (Olandija) – atsiliko 6 sek.
3. Michal Kwiatkowski (Lenkija) – atsiliko  14 sek.
4. Sylvain Chavanel (Prancūzija) – atsiliko  18 sek.
5. Bert Grabsch (Vokietija) – atsiliko  22 sek.
...
9. Tomas Vaitkus – atsiliko 34 sek.
...
23. Aidis Kruopis – atsiliko 2:03 sek.

...
50.Boy Van Poppel (Olandija) – atsiliko 26:41sek.

Ketvirtadienį antrąją trečiojo etapo dalį – 14,7 km atskiro starto lenktynes – laimėjo S. Rosseleris (18 min.  31 sek.), T. Vaitkus finišavo devintas (+34 sek.), o A. Kruopis buvo 38-as (+2 min. 03 sek.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams