2015 07 19

„Tour de France“ lenktynių etape Ramūnas Navardauskas finišavo tarp lyderių

Prancūzijoje vykstančių 102-ųjų prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių penkioliktąjį etapą lyderių grupėje baigė ir šeštas finišo liniją kirto „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandos narys Ramūnas Navardauskas, kuris bendroje įskaitoje pakilo į 149-ąją poziciją.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį lietuvis 183 km distancijos finiše tik akimirką pralaimėjo jau trečiąjį šių lenktynių etapą šiemet ir devintą karjeroje laimėjusiam vokiečiui Andre Greipeliui, kuris sugaišo 3 valandas 56 minutes 35 sekundes.

Tik finišo tiesiojoje netapo nugalėtojui nusileidę antrą ir trečią vietas užėmė atitinkamai vokietis Johnas Degenkolbas bei norvegas Alexanderis Kristoffas:

1. Andre Greipelis (Vokietija) 3 val. 56 min. 35 sek.
2. Johnas Degenkolbas (Vokietija)
3. Alexanderis Kristoffas (Norvegija)
4. Peteris Saganas (Slovakija)
5. Edvaldas Boassonas Hagenas (Norvegija)
6. Ramūnas Navardauskas
7. Christophe Laporte (Prancūzija)
8. Michaelas Matthewsas (Australija)
9. Davide Cimolai (Italija)
10.Florianas Vachonas (Prancūzija) visų laikas vienodas ...
171.Tomas Leezeras (Nyderlandai) atsiliko 15 min. 41 sek.

Bendroje lenktynių įskaitoje po penkiolikos etapų Ramūnas Navardauskas nuo lenktynių lyderio brito Chriso Froome'o, kuris sekmadienį finišavo 23-as, atsilieka 2 valandomis 25 minutėmis bei 20 sekundžių: