2014 06 23

Triatlonininkas Tautvydas Kopūstas – Europos jaunimo pirmenybių čempionas

Austrijoje pasibaigusiose Europos triatlono jaunimo pirmenybėse Tautvydas Kopūstas tapo čempionu jaunimo (iki 18 metų) varžybų olimpinėje distancijoje.
Tautvydas Kopūstas
Temos: 1 Triatlonas

Lietuvos atletas 1,5 km nuplaukė, 40 km nuvažiavo dviračiu ir nubėgo 10 km per 2 valandas 11 minučių 46 sekundes ir net 7 minutėmis ir 11 sekundžių aplenkė sidabrą iškovojusį lenką Kamilą Magottą.

Bronzos medalis įteiktas britui Thomasui Garbettui, kuris Lietuvos triatlonininkui pralaimėjo 8 minutes ir 59 sekundes.

Tautvydas Kopūstas (viduryje)

Bendroje visų amžiaus grupių įskaitoje T.Kopūstas olimpinėje distancijoje buvo devynioliktas tarp 501-o dalyvio.

Penktadienį T.Kopūstas iškovojo bronzą ir jaunimo varžybų sprinto distancijoje (750 m plaukimas, 20 km važiavimas dviračiu ir 5 km bėgimas).