Triatlonininkas Tautvydas Kopūstas – Europos jaunimo pirmenybių čempionas

Tautvydas Kopūstas
Šaltinis: BNS
0

Austrijoje pasibaigusiose Europos triatlono jaunimo pirmenybėse Tautvydas Kopūstas tapo čempionu jaunimo (iki 18 metų) varžybų olimpinėje distancijoje.

Lietuvos atletas 1,5 km nuplaukė, 40 km nuvažiavo dviračiu ir nubėgo 10 km per 2 valandas 11 minučių 46 sekundes ir net 7 minutėmis ir 11 sekundžių aplenkė sidabrą iškovojusį lenką Kamilą Magottą.

Bronzos medalis įteiktas britui Thomasui Garbettui, kuris Lietuvos triatlonininkui pralaimėjo 8 minutes ir 59 sekundes.

Tautvydas Kopūstas (viduryje)

Bendroje visų amžiaus grupių įskaitoje T.Kopūstas olimpinėje distancijoje buvo devynioliktas tarp 501-o dalyvio.

Penktadienį T.Kopūstas iškovojo bronzą ir jaunimo varžybų sprinto distancijoje (750 m plaukimas, 20 km važiavimas dviračiu ir 5 km bėgimas).