2010 03 26

Tryliktas rezultatyvus Zubraus perdavimas NHL (video, nuotraukos)

Tryliktą rezultatyvų perdavimą keturiasdešimt trečiose NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau antrą vietą Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ (91 tšk.) klubas ketvirtadienį namuose po baudinių serijos 3:4 pralaimėjo Niujorko „Rangers“ (75 tšk.) ledo ritulininkams.
„Devils“ nesėkmė
„Devils“ patyrė nesėkmę. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po Lietuvos ledo ritulininko perdavimo trečio kėlinio pradžioje (43:53) įvartį pelnė Patrikas Eliašas ir arenos šeimininkai pirmavo (2:1).

D.Zubrus ketvirtadienio mače per 10 su puse žaidimo minutės (10:34) nė karto nemetė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Be trylikos rezultatyvių perdavimų, „Devils“ ekipos puolėjo sąskaitoje šį sezoną – 7 įvarčiai bei 24 baudos minutės.

Kitus įvarčius Atlanto divizione pirmaujančiai Naujojo Džersio komandai pelnė Ilja Kovalčiukas (05:21) bei Jamie Langenbrunneris (52:37).

Svečių, kurie iškovojo antrą pergalę iš eilės bei Atlanto divizione yra ketvirti, gretose įvarčiais pasižymėjo Brandonas Dubinsky (37:32), Artiomas Anisimovas (49:40) bei Chrisas Drury (59:43), o pergalingą baudinį realizavo Erikas Christensenas.