Turkijoje Aidis Kruopis vėl tik 25-tas

Aidis Kruopis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Aidis Kruopis
0

Pirmadienį Turkijoje antrame dviratininkų lenktynių „Presidential Cycling Tour of Turkey“ etape antrą pergalę iš eilės šventė britas Markas Cavendishas iš „Omega Pharma – Quick-Step“ komandos. Britas 174,2 km iš Alanijos miesto į Kemerą nuvažiavo per 3 val 50 min ir 17 sek. Paskutiniuose metruose nugalėtojui nusileido ir antras liko Francesco Chicchi iš „Neri Sottoli“ komandos, trečias finišavo Niccolo Bonifazio iš „Lampre-Merida“ ekipos.

Lietuviui Aidžiui Kruopiui iš „Orica – GreenEDGE“ ekipos kaip ir sekmadienį lenktynės buvo nesėkmingos, mat jis vėl finišavo tik 25-oje vietoje. Tai buvo geriausiais jo komandos rezultatas.

Pirmadienį vykusiose lenktynėse pagrindinė grupė pabėgėlius pavijo iki finišo likus 16 km. Tuomet darbo ėmėsi sprinterių komandos, deja A.Kruopio „Orica-GreenEDGE“ ekipos sportininkai labiau blaškėsi nei darniai vežė lietuvį į finišą. O pats A.Kruopis pabaigoje „neužsėdęs“ ant tinkamo rato – greitai priekyje važiuojančio ir kelą skinančio sportininko –  lenktynėse finišavo tik 25-tas.

Antradienį dviratininkams trečiame etape iš Finikės į Elmali reikės įveikti 184,7 km. Šiame kalnų etape A.Kruopis, kaip ir kiti sprinteriai, dėl pergalės nekovos – trečiame etape paaiškės pagrindiniai pretendentai į pergalę generalinėje įskaitoje.