2010 06 13

Užsienio žvaigždės neįveikė stipriausių Lietuvos dviratininkų (nuotraukos)

Sekmadienį Vilniuje vykusiame jau 9 metus rengiamame dviračių maratone „Lietuvos dviračių maratonų taurė 2010“ startavo rekordinis per 800 dalyvių skaičius. Varžybose, kurių trasa driekėsi Aukštagirio ir Valakampių miškais, jėgas išmėgino įvairaus amžiaus dalyviai iš Lietuvos, sulaukta svečių iš Latvijos bei vienų stipriausių Lenkijos sportininkų.
Maratono akimirka
Maratono akimirka / 15min.lt skaitytojo Martino Didžbalio nuotr.
Temos: 1 Dviratis

Jose startavo ir viešnia iš JAV – lietuvio Tomo Vaitkaus draugė Elizabeth Hatch, šiuo metu atstovaujanti plento dviračių profesionalų komandai „Lotto“, tačiau sportininkei nepavyko aplenkti mūsų šalies atstovių.

Dviračių mėgėjai lenktyniavo 26 km ilgio trasoje, o tie, kurie norėjo išmėginti jėgas pagrindinėje maratono trasoje, įveikė net du ratus po 26 km.

Moterų elito grupėje nugalėjo šiuo metu Italijoje sportuojanti Tatjana Kaliakina, 52 km ilgio trasoje ji užtruko 02:11:27. Nuo jos 7 minutėmis atsilikusi antra finišavo Lenkijos sportininkė Paulina Hebisz. Trečia liko Indrė Janulevičiūtė iš Vilniaus.

Vyrų elito grupėje vyko didžiausia kova tarp Lenkijos ir Lietuvos pajėgiausių dviratininkų, tačiau visas prizines vietas užėmė mūsų šalies atstovai. Nugalėjo vilnietis Vladimiras Kokorevas, 52 km ilgio trasoje užtrukęs 01:54:54. Nuo jo 4 minutėmis atsiliko Martynas Maniušis iš Utenos. Trečias liko vilnietis Arūnas Gliaudelis.

Nugalėtojai ir prizininkai įvairiose amžiaus grupėse buvo apdovanoti rėmėjų ir organizatorių įsteigtais prizais.

Trečiasis Lietuvos dviračių maratonų taurės etapas vyks Ignalinoje rugpjūčio 8 d.