2010 09 27

Vasaros biatlono pasaulio jaunių čempionate Kaukėnas buvo šeštas

Lenkijoje pasibaigusiame vasaros biatlono pasaulio čempionate aukštą šeštą vietą jaunimo (iki 21 metų) 12,5 km persekiojimo lenktynėse užėmė dvidešimtmetis Tomas Kaukėnas.
Biatlone pasitaiko visko...
Biatlonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Net keturis kartus šaudykloje suklydęs T.Kaukėnas distanciją įveikė per 35 minutes 26,9 sekundės ir vos 30,5 sekundės atsiliko nuo bronzą iškovojusio bei septynis baudos ratus sukusio ruso Aleksandro Pečionkino.

Auksą ir sidabrą iškovojo dar du Rusijos sportininkai – atitinkamai Maksimas Burtasovas (34:20,2) bei Jevgenijus Petrovas (atsiliko 13,7 sek.). Abu jie šaudykloje suklydo po 6 kartus.

24-ą vietą jaunių persekiojimo lenktynėse užėmė aštuonis baudos ratus sukęs Karolis Dambrovskis (+4:30,30) ir 30-as tarp 33-ijų finišavusių liko trissyk nepataikęs Rokas Suslavičius (+6:20,9).

Edvinas Tomaševičius pirmoje ugnies linijoje suklydo tris kartus ir turėjo pasitraukti iš varžybų, nes jį ratu aplenkė lyderiai.

Kitų persekiojimo lenktynių nugalėtojai bei prizininkai ir lietuvių užimtos vietos