2009 03 24

„Velniai“ pateko į duobę

Dvidešimt trečią rezultatyvų perdavimą NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis „New Jersey Devils“ klubas patyrė antrą nesėkmę iš eilės.
D.Zubraus atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau jo komanda turėjo pripažinti varžovų pranašumą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį išvykoje „Devils“ ledo ritulininkai 2:4 nusileido 40-ą pergalę per 72 mačus iškovojusiai bei ketvirtąją vietą Rytuose užimančiai „Philadelphia Flyers“ komandai. Po tikslaus Lietuvos ledo ritulininko perdavimo pirmąjį mačo įvartį pelnė Brendanas Shanahanas.

Per daugiau nei 15 žaidimo minučių pats lietuvis keturis kartus metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Per 23 rezultatyvių perdavimų, D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 14 įvarčių bei 63 baudos minutės.

Antrąjį įvartį „Devils“ komandai pirmadienį pelnė Jamie Langenbrunneris. Arenos šeimininkų gretose įvarčiai pasižymėjo Danielis Briere'as (15:57), Mike'as Knuble'as (24:45), Jeffas Carteris (40:55) bei Simonas Gagne'as (43:01).

Kituose pirmadienio NHL pirmenybių reguliariojo sezono mačuose „Florida Panthers“ po pratęsimo 2:3 turėjo pripažinti „Carolina Hurricanes“ pranašumą, o „Calgary Flames“ ledo ritulininkai 5:3 nugalėjo „Detroit Red Wings“ ekipą.