2011 08 21

„Velomaratone“ nugalėjo Ramūnas Navardauskas, finiše akimirka aplenkęs Raimondą Rumšą

Sekmadienį vykusiame populiariausiame dviratininkų renginyje Lietuvoje „Velomaratone“ sporto grupės vyrų važiavimo absoliučios įskaitos nugalėtoju tapo Ramūnas Navardauskas. Kartu finišavęs ir tik akimirką atsilikęs antrą vietą užėmė Raimondas Rumšas, o trečiąją – vokietis Sacha Weberis.
Raimondas Rumšas (kairėje) ir Ramūnas Navardauskas finišavo kartu.
Raimondas Rumšas (kairėje) ir Ramūnas Navardauskas finišavo kartu. / G.Vanagienės nuotr.

Lietuvos dviračių sporto elito atstovai priešpaskutiniame rate atsiplėšė nuo dviratininko iš Vokietijos ir simboliškai finišavo kartu.

Absoliučia moterų įskaitos lydere tapo Roberta Pilkauskaitė, antrąją vietą iškovojo Rasa Pocytė, trečiąją vietą – Laura Braziulytė.

Nugalėtojams atiteko Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) įsteigti piniginiai prizai bei lyderių taurės, įteiktos LR Ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus. Pirmosios vietos nugalėtojams, vyrų ir moterų grupėse, federacijos prezidentas Romualdas Bakutis įteikė po 1200 Lt, antrosios – 800 Lt, o trečiosios vietos prizininkams atiteko 500 Lt, rašoma pranešime spaudai.

Sporto komandos pirmąją vietą iškovojo Liuksemburgo komanda „Differdange”, su Vytautautu Kaupu ir Gediminu Kaupu priešaky. Komandai nugalėtojai atiteko LR Sveikatos apsaugos ministerijos taurė, įteikta ministerijos kanclerio Rimanto Remeikos.

„Velomaratono“ trasa, kuri driekėsi Gedimino prospektu, Šventaragio gatve, T.Vrublevskio g., Karaliaus Mindaugo tiltu, Žvejų g., Upės g., Vytauto g., A.Mickevičiaus g. per Žvėryno tiltą, A.Goštauto g. (su apsisukimu ties Baltuoju tiltu ir grįžimu atgal), sportininkai vyrai, nuvažiavę 10 ratų, įveikė 80 km distanciją, o moterys, mindamos 5 ratus – 40 km.