2013 04 22

Vienadienėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje Vytautas Kaupas finišo liniją kirto 36-as

Savaitgalį Europoje vyko trejos vienadienės klasikinės dviratininkų lenktynės, kuriose startavo ir būrys Lietuvos atletų.
Dviračių sportas ir laisvalaikis Lietuvoje populerėja
Dviračių sportas
Temos: 1 Vytautas Kaupas

Geriausiai sekėsi „Team Differdange-Losch“ komandai atstovaujančiam Vytautui Kaupui, kuris 68-osiose „Paris – Mantes-en-Yvelines“ lenktynėse finišo liniją kirto 36-as.

Lietuvos dviratininkas finišavo su pagrindine grupe, kuri nuo 171,6 km lenktynes laimėjusio prancūzo Nicilaso Baldo atsiliko 42 sekundėmis.

Finišą šiose lenktynėse baigė 85-i dviratininkai iš 128-ių startavusių. Tarp nebaigusių distancijos yra ir Darijus Džervus („Doltcini Flanders“).

43-as Olandijoje 68-ą kartą vykusiose tarptautinėse „Ronde van Noord-Holland“ klasikinėse lenktynėse finišavo „Team 3M“ ekipos narys Marius Bernatonis, 206,9 km distancijos finiše vos 9 sekundes atsilikęs nuo pergalę iškovojusio olando Dylano Groenewegeno.

Šias lenktynes Šiaurės Olandijoje baigė 117-a dviratininkų iš 191-os startavusio.

Praėjusiais metais minėtas lenktynes Olandijoje laimėjęs Gediminas Bagdonas su „Ag2R La Mondiale“ komanda šįsyk startavo 12-ą kartą Prancūzijoje surengtose vienadienėse lenktynėse „La Roue Tourangelle Region Centre – Classic Loire Touraine Vignobles&Chateaux“. Lietuvos dviratininkas 195 km distanciją baigė su pagrindine grupe, kurios priekyje finišavo pergalę iškovojęs prancūzas Mickaelis Delage'as, ir užėmė 66-ąją poziciją.

Lenktynes baigė 88-i dviratininkai, o tarp devyniolikos nefinišavusiųjų buvo ir Gediminas Kaupas („Team Differdange-Losch“).