2014 05 06

Viktė Ažukaitė – tarptautinio fechtavimosi turnyro Vokietijoje nugalėtoja

Vokietijoje vykusiame Tarptautiniame jaunimo (iki 23 metų) fechtavimosi turnyre Osnabriuke (Vokietija) Lietuvos atstovai pelnė net du medalius špagininkių varžybose – 16 pergalių iškovojusi ir vieną nesėkmę patyrusi Viktė Ažukaitė tapo nugalėtoja, o bronzos medaliu pasipuošė Paulina Bajorūnaitė.
Viktė Ažukaitė ir Agnė Švelnienė
Viktė Ažukaitė ir Agnė Švelnienė / Rūtos Venckutės (LFF) nuotr.

Adelė Karoblytė šiose varžybose užėmė aštuntąją vietą, Akvilė Katkovaitė buvo vienuolikta, o Gabrielė Palevičiūtė liko septyniolikta tarp 23 dalyvių.

Vaikinų špagininkų varžybose vienintelis lietuvis Andrius Vasiliauskas kovoje dėl medalio nusileido varžybų favoritui olandui Davidui van Nunenui ir galutinėje įskaitoje tarp 21 dalyvio užėmė šeštąją vietą.

Dieną prieš šį turnyrą lietuvės fechtuotojos Osnabriuke dalyvavo kitose varžybose – jaunimo (iki 20 metų) turnyre V. Ažukaitė buvo 25-ta, A. Karoblytė – 35-ta, A. Katkovaitė – 51-a, o G. Palevičiūtė – 75-ta tarp 101-os dalyvės.