2014 06 22

Vilniuje pirmą kartą vyko oficialus šalyje raketlono turnyras

Šeštadienį pirmą kartą Lietuvoje vyko raketlono turnyras, kurį organizavo Lietuvos skvošo federacija ir SEB Arena.
Raketlonas
Raketlonas / organizatorių nuotr.

SEB arenoje 32 varžybų dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes po 16 žaidėjų. A grupėje varžėsi dalyviai, kurie vienoje iš žaidžiamų sporto šakų yra profesionalūs, aukštą nacionalinį reitingą turintys žaidėjai, B grupės dalyviai – sporto entuziastai, mėgėjai.

A grupės čempionu tapo teniso atstovas Giedrius Vėželis finale įveikęs skvošo atstovą Edviną Dovydaitį. Trečią vietą iškovojo tenisininkas Oskaras Kalinauskas.

Raketlonas – tai keturių populiariausių žaidimų su rakete kombinacija.

B grupėje čempionu tapo Darius Čerka finale įveikęs Ernestą Vieversį, trečią vietą užėmė Aurimas Jukna.

Raketlonas – tai keturių populiariausių žaidimų su rakete kombinacija. Turnyro dalyviai varžėsi stalo teniso, badmintono, skvošo ir teniso rungtyse, žaisdami keturis kiekvienos sporto šakos setus, rakečių sunkėjimo tvarka. Susitikimo nugalėtojas nustatomas suskaičiavus bendrą taškų sumą mačo pabaigoje.

Pirmas pasaulyje raketlono čempionatas įvyko Suomijoje 1986 metais. Tarptautinė raketlono federacija įkurta 2002 metais.