2011 04 14

Vladas Šigauskas užėmė trečią vietą šaudymo iš lanko Europos taurės varžybų pirmajame etape

Sėkmingai Turkijoje vykstančiame pirmajame šio sezono šaudymo iš lanko Europos taurės varžybų etape startavo Vladas Šigauskas, užėmęs trečiąją vietą skriemulinių lankų grupėje.
Šaudymas iš lanko
Šaudymas iš lanko / Organizatorių nuotr.

Atrankos varžybose pajėgiausias Lietuvos lankininkas surinko 690 taškų iš 720 galimų ir, į priekį praleidęs tik du italus, užėmė trečią vietą (20 dalyvių).

Atkrintamųjų varžybų pirmajame rate V.Šigauskas buvo laisvas, vėliau aštuntfinalyje 143:137 nugalėjo turką Huseyną Gunelį, ketvirtfinalyje 144:142 įveikė kitą Turkijos atstovą Demirą Elmaagaclį ir tik pusfinalyje 141:143 nusileido italui Herianui Boccaliui.

Mažajame finale dėl bronzos medalio V.Šigauskas 145:142 įveikė dar vieną Turkijos lankininką Ali Davarčį. Pagrindiniame finale H.Boccalis susitiks su kitu Italijos atstovu Sergio Pagniu.

Moterų skriemulinių lankų grupėje startavusi Jelena Babinina bendroje įskaitoje liko devinta tarp septyniolikos dalyvių.

Kvalifikacinėse varžybose ji surinko 643 taškus ir liko tik keturiolikta, o aštuntfinalyje 124:139 pralaimėjo italei Eugeniai Salvi, kuri vėliau iškovojo bronzą.

Trečiadienį V.Šigauskas ir J.Babinina taip pat startavo ir mišrių porų komandinėse varžybose. Kvalifikacijoje Lietuvos lankininkai surinko 1333 taškus bei užėmė penktą vietą tarp šešių duetų ir penktadienį ketvirtfinalyje kovos su ketvirtojoje pozicijoje likusia Belgijos (1342 taškai) ekipa.

Europos taurės varžybos Turkijoje jau vyksta pagal naująjį kvalifikacinių varžybų formatą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius