2010 09 08

„Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynėse pasikeitė lyderis bendrojoje įskaitoje

75-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių prestižinių „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių dešimtąjį etapą po poilsio dienos laimėjo ispanas Imanolis Erviti.
J.Rodriguezo džiaugsmas
J.Rodriguezo džiaugsmas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį Ispanijos dviratininkas 175,7 km distanciją įveikė per 4 valandas 13 minučių ir 31 sekundę.

Po 37 sekundes finiše etapo nugalėtojui pralaimėjo belgai Romainas Zingle'as ir Gregas Van Avermaetas:

1. Imanolis Erviti (Ispanija)           4 val. 13 min. 31 sek.
2. Romainas Zingle (Belgija)                  atsiliko 37 sek.
3. Gregas Van Avermaetas (Belgija)                       37
4. Mauro Finetto (Italija)                           37
5. Javieras Moreno (Ispanija)                          37

Lenktynių lyderiu bendrojoje įskaitoje tapo ispanas Joaquimas Rodriguezas, kuris dešimtajame etape finišavo 25-as: