2015 08 30

„Vuelta a Espana“ lenktynėse Gediminas Bagdonas ir vėl liko tarp autsaiderių

Ispanijoje vykstančių daugiadienių „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių devintajame etape 159-as sekmadienį finišavo „AG2R La Mondiale“ ekipos narys Gediminas Bagdonas.
Lenktynių akimirka
Lenktynių akimirka / Luko Balandžio nuotr.

Lietuvos dviratininkas 168,3 km distancijos finiše 19 minučių bei 9 sekundes pralaimėjo etapą laimėjusiam bei lenktynių lyderiu bendrojoje įskaitoje tapusiam olandui Tomui Dumoulinui.

Antrąją vietą sekmadienį lenktynėse užėmė britas Chrisas Froome'as, o trečiąja pozicija tenkinosi ispanas Joaquimas Rodriguezas:

1. Tomas Dumoulinas (Olandija) 4 val. 09 min. 55 sek.
2. Chrisas Froome'as (D. Britanija) atsiliko 2 sek.
... 182.Vladimiras Isajčevas (Rusija) 26:46

Bendrojoje įskaitoje į 180-ą poziciją pakilusį G. Bagdoną nuo lyderio olando Tomo Dumoulino skiria jau 1 valanda 58 minutės bei 46 sekundės: