2008 09 19

„Vuelta a Espana“ lenktynėse Tomas Vaitkus buvo 104-as

Prestižinių „Vuelta a Espanja“ dviratininkų lenktynių aštuonioliktajame etape Kazachstano „Astana“ atstovaujantis lietuvis Tomas Vaitkus finišavo šimtas ketvirtas.
„Vuelta a Espana“ lenktynėse Tomas Vaitkus buvo 104-as.
„Vuelta a Espana“ lenktynėse Tomas Vaitkus buvo 104-as. / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Bendroje įskaitoje jis užima 99-ąją poziciją ir lyderiui pralaimi vieną valandą ir keturiasdešimt penkias minutes. Likus trims etapams iki lenktynių pabaigos lyderiauja T.Vaitkaus komandos draugas ispanas Alberto Contadoras.

Šimto šešiasdešimt septynių kilometrų distancija geriausiai sekėsi ispanams. Jie užėmė pirmąją ir trečiąją vietas.

Nugalėtojas Imanolas Erviti trasoje sugaišo tris valandas penkiasdešimt tris minutes ir septyniolika sekundžių. Atsilikęs vos puse dviračio rato, antroje vietoje finišavo airis Nicolas Roche’as, trečias – Davidas Herreras.

Nuo I.Erviti lietuvis atsiliko septynias minutes ir 44 sekundes. Lenktynėse važiuoja 136 sportininkai. Varžybos baigiasi sekmadienį Madride.