Williams tęsia pergalių seriją

V.Williams Akapulke pergalių seriją pratęsė iki 10 iš eilės.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / V.Williams Akapulke pergalių seriją pratęsė iki 10 iš eilės.
0

ATP teniso turnyre Akapulke moterų vienetų varžybose sekmadienį triumfavo amerikietė Venus Williams, o Dubajuje pasitikėjimo savo jėgomis pasisėmė serbas Novakas Djokovičius.

Vimbldono nugalėtoja V.Williams per aštuonias dienas antrą kartą triumfavo turnyrų finale. Šįkart 41-ą pergalę karjeroje amerikietė iškovojo gana nesunkiai. Varžybų favoritė sekmadienį 6:1, 6:2 nugalėjo italę Flavia Pennetta. Be pagrindinio trofėjaus, jai atiteko 37 tūkst. JAV dolerių premija.

V.Williams šiais metais nusiteikusi rimtai – pergalių seriją pratęsė iki dešimties iš eilės, o per pastaruosius 21 mačą suklupo tik kartą.

Pasaulio reitinge trečią vietą užimantis N.Djokovičius turnyro Dubajuje finale 7:5, 6:3 įveikė ispaną Davidą Ferrerą. „Ši pergalė mane įkvėpė – pasitikėjimo savo jėgomis užteks visam sezonui“, – kalbėjo serbas, laimėjęs pirmą turnyrą šiais metais.