2014 02 03

Žolės riedulio pirmenybėse „Ardui-Rudaminai“ ir „Šiauliams“ atsilikimas 2 įvarčiais – ne bėda

Lietuvos vyrų žolės riedulio uždarų patalpų čempionate sužaisti 3-ojo ir 4-ojo turų mačai. Per juos dar 6 taškus į savo sąskaitą įsirašė čempionų titulą ginantys Širvintų „Intos-Baltic Champignons“ riedulininkai, o 4 taškais savo sąskaitą papildė Vilniaus „Ardas-Rudamina“.
Vilniuje prasidėjo 2014 metų Lietuvos uždarų patalpų riedulio  vyrų čempionatas
Uždarų patalpų riedulio varžybos. / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Žolės riedulys

Atkakliausia dvikova vyko per rungtynes tarp „Ardo-Rudaminos“ ir kitos Vilniaus komandos – „Žuvėdros-Tauro“. Pastaroji ekipa po pirmajame kėlinyje Ričardo Kulikovskio ir Edvino Stankevičiaus pelnytų įvarčių pirmavo 2:0, tačiau neišsaugojo pergalės. Vos prasidėjus antrajam kėliniui Artūras Zaleskis skirtumą sušvelnino, o 33-ąją minutę po mažojo kampinio Robertas Voitechovskis išgelbėjo savo komandą nuo pralaimėjimo.

Taip pat atkakliai dėl pergalės kovėsi ir „Šiaulių“ riedulininkai su Širvintų SM „Ježvito“ komanda. Kiek netikėtai jau pirmojo kėlinio viduryje po Alvaro Matulevičiaus ir Algirdo Jackevičiaus įvarčių širvintiškiai pirmavo 2:0, tačiau dar iki pertraukos šiauliečiai rezultatą išlygino. Antrojo kėlinio viduryje Ignas Pabijanskas realizavo baudinį ir persverė rezutatą „Šiaulių“ naudai, o 35-ąją min. Džiugas Dirvelis įtvirtino savo komandos pranašumą. Vos po minutės A.Jackevičius sugrąžino intrigą (3:4), tačiau išsigelbėti nuo pralaimėjimo širvintiškiams nepavyko.

Įspūdingai savaitgalį rungtyniavo „Intos-Baltic Champignons“ žaidėjas Giedrius Adomavičius. Į „Žuvėdros-Tauro“ vartus jis įmušė net 4 įvarčius, dar 2 pridėjo per mačą su „Šiauliais“ ir tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju (7 įvarčiai).