2010 04 09

Zubrus atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą (visi rezultatai, video)

Septynioliktą rezultatyvų perdavimą 49-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau Naujojo Džersio „Devils“ klubas ketvirtadienį svečiuose 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) pralaimėjo Floridos „Panthers“ ledo ritulininkams. Vis dėlto lietuvio klubas, turintis 99 taškus, išsaugojo antrą vietą Rytų konferencijoje.
„Devils“ nesėkmė
D.Zubraus rezultatyvaus perdavimo „Devils“ pergalei neužteko. / „Scanpix“ nuotr.

Be 17 rezultatyvių perdavimų, Lietuvos ledo ritulininko sąskaitoje šį sezoną – 9 įvarčiai ir 26 baudos minutės.

Po D.Zubraus perdavimo ketvirtadienį pirmą mačo įvartį antro kėlinio pradžioje (20:59) pelnė Patrikas Eliašas ir svečiai pirmavo (1:0).

Pats lietuvis per daugiau nei 15-a žaidimo minučių (15:17) penkis kartus netaikliai metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo vieną varžovo metimą ir išvengė baudų minučių.

Antro įvarčio autoriumi „Devils“ gretose tapo Davidas Clarksonas (54:46).

Arenos šeimininkų, kurie Rytų konferencijoje su 76 taškais užima tryliktą vietą bei prarado galimybę patekti į atkrintamąsias varžybas, gretose įvarčiais pasižymėjo Michaelas Frolikas (26:03), Radekas Dvoržakas (41:14) bei Nathanas Hortonas (52:23).