2010 04 23

Zubrui ir „Devils“ NHL pirmenybių sezonas baigėsi (video)

Penktąsias NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Naujojo Džersio „Devils“ klubas su Dainiumi Zubrumi ketvirtadienį namie 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) pralaimėjo Filadelfijos „Flyers“ ekipai ir serijoje iki keturių pergalių nusileidusi rezultatu 1:4 baigė pasirodymą šį sezoną.
D.Zubaus sezonas NHL baigtas
D.Zubui sezonas NHL jau baigtas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmuose dvejuose Stanley taurės varžybų mačuose „Devils“ arenoje komandos pasidalijo po pergalę – 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) ir 5:3 (1:2, 2:1, 2:0). Trečias bei ketvirtas serijos rungtynes Filadelfijoje Naujojo Džersio klubas pralaimėjo 2:3 (1:1, 1:0, 0:0, 0:1) ir 1:4 (1:0, 0:2, 0:2).

Ketvirtadienio mače lietuvis keturis kartus netaikliai metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per penkerias Rytų konferencijos rungtynes – 1 įvartis bei 8 baudos minutės. NHL pirmenybių reguliariajame sezone Lietuvos ledo ritulininkas žaidė 51 mačą ir per juos pelnė 10 įvarčių, atliko 17 rezultatyvių perdavimų ir gavo 28 baudos minutes.

Lemiamomis tapusiose penktose Rytų konferencijos rungtynėse ketvirtadienį du įvarčius svečiams pelnė Claude'as Giroux (31:48 ir 33:47), vieną – Danny Briere'as (03:16), o „Flyers“ vartininkas Brianas Boucheras atrėmė visus 27 arenos šeimininkų metimus.

NHL pirmenybes pirmajame Stanley taurės turnyro atkrintamųjų varžybų etape Naujojo Džersio „Devils“ ledo ritulininkai baigia jau trečią sezoną iš eilės.