Zubrus ir „Devils“ vėl pralaimėjo (video)

D.Zubrus ir jo ekipa patyrė 10-tą nesėkmę
AFP/„Scanpix“ nuotr. / D.Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą.
0

Antrą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos 2010–2011 metų reguliariojo sezono pradžioje patyrė Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas.

Šeštadienį „Devils“ ledo ritulininkai svečiuose net 2:7 (2:1, 0:4, 0:2) pralaimėjo Vašingtono „Capitals“ komandai, kuriai tai buvo pirma pergalė. Beje, tai jau devintoji iš eilės Vašingtono ekipos pergalė tarpusavio rungtynėse namuose nuo 2001 metų.

Septyniolika su puse minutės aikštelėje praleidęs lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą, kartą smūgiavo į varžovų vartus ir gavo dvi baudos minutes.

Po D.Zubraus rezultatyvaus perdavimo Henrikas Tallinderis (13:44) antrąsyk išvedė „Devils“ ekipą į priekį – 2:1.

Pirmąsyk „Devils“ ledo ritulininkai pirmavo po Jasono Arnotto (1:49) tikslaus smūgio.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandras Ovečkinas (34:31 ir 39:12), po vieną – Johnas Carlsonas (2:24), Tomas Fleischmannas (21:59), Jasonas Chimera (38:25), Brooksas Laichas (43:07) ir Ericas Fehras (50:27).

Dvejos NHL rungtynės šeštadienį vyko Europoje: Pragoje (Čekija) Finikso „Coyotes“ ledo ritulininkai 5:2 (1:0, 3:0, 1:2) nugalėjo Bostono „Bruins“ ekipą, o Stokholme (Švedija) Kolambuso „Blue Jackets“ komanda po pratęsimo 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) įveikė San Chosė „Sharks“ klubą.