2010 02 07

Zubrus pelnė antrą įvartį iš eilės (video, visi rezultatai)

Penktąjį įvartį dvidešimt septintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau antrąją vietą Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (74 tšk.) klubas šeštadienį svečiuose 1:3 (0:0, 0:3, 1:0) nusileido devintojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esantiems Niujorko „Rangers“ (59 tšk.) ledo ritulininkams.
Dainius Zubrus
D.Zubrus šiame sezone yra pelnęs 5 įvarčius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įvarčiu D. Zubrus pasižymėjo antrose NHL reguliariojo sezono rungtynėse iš eilės.

Po Lietuvos ledo ritulininko įvarčio trečiojo kėlinio viduryje (51:11) rezultatas nepakito iki mačo pabaigos. Per daugiau nei 20 (20:20) žaidimo minučių jis dukart metė į varžovų vartus bei pirmajame kėlinyje (08:00) gavo dvi baudos minutes.

Be penkių pelnytų įvarčių, D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 8 rezultatyvūs perdavimai ir 12 baudos minučių.

Ketvirtąją vietą Atlanto divizione užimantiems nugalėtojams įvarčius pelnė Marianas Gaborikas (27:20), Ryanas Callahanas (28:16) bei Chrisas Drury'is (29:59).