Edgaras Venckaitis tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre buvo trečias

Lenkijoje vykusiame tradiciniame W.Pytliasinskio memorialiniame graikų-romėnų imtynių turnyre trečią vietą iškovojo Edgaras Venckaitis.
Edgaras Venckaitis paguodos kovoje
Edgaras Venckaitis paguodos kovoje / Fotodiena/R.Dačkaus nuotr.

Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų (21 dalyvis) olimpietis iš Tauragės nusileido šio turnyro nugalėtojui Sokyano Hamidui iš Irano (o:5), tačiau paguodoje įveikė lenkus Edgarą Melkumovą (5:0) ir Michalą Koslą (4:1) bei tenkinosi bronza.

Po prieš metus patirtos kojos traumos atsigaunantis Vilius Laurinaitis (98 kg) pirmoje imtyje nugalėjo suomį Timo Kallio (2:1), bet vėliau pralaimėjo pirmą vietą užėmusiam bulgarui Ivanui Ivanovui (3:8) ir paguodoje lygioje kovoje pagal papildomus rodiklius nusileido gruzinui Irakliui Kachajai (2:2). Galutinėje įskaitoje V.Laurinaitis liko septintas tarp 14 dalyvių.