Eurolygos mače krepšinį pakeitė boksas – pasižymėjo „Olympiakos“ ir „Galatasaray“ žaidėjai

Lengvą pergalę Eurolygos turnyre ketvirtadienį C grupėje iškovojo neklumpanti čempionės titulą ginanti Pirėjo „Olympiakos“ ekipa, kuri savo aikštėje 72:54 (18:10, 17:14, 24:11, 13:19) nepaliko vilčių Stambulo „Galatasaray“ (4/3) krepšininkams.
„Olympiakos“ ir „Galatasaray“ mačas baigėsi muštynėmis
„Olympiakos“ ir „Galatasaray“ mačas baigėsi muštynėmis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nors mačo laimėtojas buvo aiškus jau po trijų kėlinių, ketvirtame ketvirtyje krepšinį nustelbė boksas.

Likus žaisti tris minutes susistumdė po krepšiu kovoję Mirza Begičius ir Popsas Mensah-Bonsu. Įsijungus ir kitiems krepšininkams, aikštelėje kilo masinės muštynės, kurias teko malšinti rungtynių arbitrams.

Nurimus aistroms, diskvalifikacinėmis pražangomis buvo nubausti abu peštynių iniciatoriai bei Georgios Printezis.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Bryantas Dunstonas (18 tšk.), Vassilis Spanoulis (12 tšk.) bei Georgios Printezis (9 tšk.).

Svečių ekipoje išsiskyrė Furkanas Aldemiras, Sinanas Guleras (po 10 tšk.) ir Enderas Arslanas (9 taškai).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

A grupė -

Nantero JSF – Belgrado „Partizan NIS“ 62:61 (17:19, 18:10, 12:18, 15:14).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

B grupė -

Bambergo „Brose Basket“ – Madrido „Real“ 69:89 (20:20, 18:23, 11:17, 20:29).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

D grupė -

Belgrado „Crvena Zvezda“ – Tel Avivo „Maccabi“ 76:78 (22:18, 11:17, 13:27, 30:16).

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 6 1 533:488

2. Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 5 2 543:512

3. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 3 3 485:463

4. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) 3 3 460:462

5. Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) 2 5 561:570

6. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 1 6 477:564

Į antrąjį varžybų etapą – Top 16 turnyrą – pateks po keturias geriausias grupių komandas.