Geriausias 2013-ųjų metų Lietuvos boksininkas – Evaldas Petrauskas

Geriausiu 2013-ųjų metų Lietuvos boksininku šalies bokso federacija (LBF) išrinko Evaldą Petrauską, geriausio trenerio titulas atiteko Vladimirui Bajevui, o Kęstutis Bagdanavičius pripažintas geriausiu teisėju.
Evaldas Petrauskas
Evaldas Petrauskas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Geriausių metų boksininkų penketukas pagal LBF versiją:

1.Evaldas Petrauskas (svorio kategorija iki 64 kg)

Londono olimpinių žaidynių prizininkas šiemet pasaulio ir Europos čempionatuose liko per žingsnį nuo medalių – užėmė penktąsias vietas. Sėkmingai debiutavo WSB lygoje, kurioje įveikė tituluotą varžovą Branimirą Stankovičių.

2.Tadas Tamašauskas (91 kg)

XXVII vasaros universiadoje Kazanėje (Rusija) pelnė bronzos medalį. Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate Almatoje (Kazachstanas) pranoko du varžovus ir užėmė devintą vietą.

3.Vytautas Tamošiūnas (daugiau nei 91 kg svorio kategorija)

Iškovojo bronzos medalius Europos jaunių (17–18 metų) bokso pirmenybėse ir 18-ame „Brandenburg Cup“ tarptautinio jaunimo (iki 18 metų) bokso turnyre Vokietijoje.

4.Edgaras Skurdelis (60 kg)

Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate Almatoje įveikė vieną varžovą.

5.Eimantas Stanionis (69 kg)

Viena pergalė pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate Almatoje. Vokietijos Bundeslygoje nugalėjo du tituluotus varžovus.