Imtynininkai R.Čepauskas ir P.Ponelis triumfavo turnyre Estijoje

Veru miestelyje (Estija) buvo surengtas 40-asis memorialinis olimpinio čempiono Eduardo Piutsepo tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras.
Rokas Čepauskas
Rokas Čepauskas / LIF nuotr.

Turnyre sėkmingai kovojo sostinės imtynininkai, kurie iškovojo penkis medalius. Joniškiečiai ir Šalčininkų rajono sportininkai laimėjo po du apdovanojimus.

Jaunučių amžiaus grupėje ryškūs lyderiai savo svorio kategorijose buvo nugalėtojais tapę Rokas Čepauskas (35 kg, 7 dalyviai) iš Vilniaus ir joniškietis Paulius Ponelis (60 kg, 6 dalyviai). Abu atletai visas dvikovas baigė ankščiau laiko. Rokas įveikė keturis estus bendru rezultatu 36:0, o Paulius du varžovus paguldė ant menčių bei finale per pusantros minutės savo oponentą įveikė aiškia persvara.

Sidabro medalį iškovojo buvęs visaginietis, šiuo metu Vilniuje besimokantis Vladimiras Lukjanovas (32 kg, 7 dalyviai), o vilnietis Erikas Lepeševas (55 kg, 6 dalyviai) tenkinosi turnyro bronza.

Jaunių turnyre antra vietą laimėjo Vladislavas Urinovičius (63 kg, 5 dalyviai) iš Šalčininkų rajono.

Trečiąsias vietas užėmė vilniečiai Lukas Miodiśauskas (42 kg, 7 dalyviai) ir Augustinas Dikčius (69 kg, 11 dalyvių) bei joniškietis Ignas Paulavičius (76 kg, 7 dalyviai) ir Sigitas Ivoškis (85 kg, 5 dalyviai) iš Šalčininkų rajono.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 132 atletai, kurie atstovavo 25-iems klubams iš Estijos, Latvijos, Rusijos ir Lietuvos.