Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos bokso ateitis medalius dalijosi Marijampolėje

Bokso pirštinės
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Lietuvos jaunimo (16–17 metų) bokso čempionate išdalyta 11 medalių komplektų.
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savaitgalį Marijampolėje išdalyti Lietuvos jaunimo (16–17 metų) bokso pirmenybių medaliai.

Sėkmingiausiai kovojo Šilutės jaunieji boksininkai, tapę čempionais net trijose svorio kategorijose.

Po du čempionus išugdė Marijampolės, Vilniaus ir Kauno treneriai, dar po vieną aukso medalį iškeliavo į Panevėžį bei Kauno rajoną.

Iš viso čempionato prizininkais tapo boksininkai iš dvylikos šalies miestų bei miestelių.

Lietuvos jaunimo bokso pirmenybių finalinių kovų rezultatai ir prizininkai:

iki 48 kg
Erikas Gumbravičius (Panevėžys) – Nikolajus Cuberis (Vilnius)                10:1
3 vieta – Arvydas Kamalovas (Jonava) ir Karolis Sakalauskas (Marijampolė)

iki 51 kg
Deividas Girulis (Šilutė) – Marius Nakvosas (Pasvalys)                   11:2
3 vieta – Gediminas Eigirdas (Kuršėnai) ir Karolis Kravčenka (Kalvarija)

iki 54 kg
Edgaras Skurdelis (Šilutė) – Mantas Rentelis (Marijampolė)                5:1
3 vieta – Giedrius Ekelis (Kalvarija) ir Aurimas Kornilevičius (Kaunas)

iki 57 kg
Tautvydas Statkevičius (Marijampolė) – Gerardas Mocka (Kaunas)            5:2
3 vieta – Vooldemar Kulda (Vilnius) ir Mantas Gumbrevičius (Panevėžys)

iki 60 kg
Eveldas Petrauskas (Šilutė) – Mantas Masiliūnas (Kėdainiai)               be kovos
3 vieta – Egidijus Salaganovas ir Ugnius Vaitiekūnas (abu Šiauliai)

iki 64 kg
Ričardas Kuncaitis (Marijampolė) – Mantas Barauskas (Jonava)              5:1
3 vieta – Audrius Bžeskis (Pasvalys) ir Žigimantas Butkevičius (Šiauliai)

iki 69 kg
Deividas Čekanauskas – Maksimas Kuzmenka (abu Vilnius)                      6:5
3 vieta – Naglis Kaukėnas (Panevėžys) ir Liutauras Zeleniakas (Kauno r.)

iki 75 kg
Deimantas Mickevičius (Vilnius) – Arnas Sakočius (Marijampolė)            2:1
3 vieta – Andrius Mažlekas ir Justas Gugas (Kaunas)

iki 81 kg
Edvinas Gudunskas – Erlandas Meškėnas (abu Kaunas)                        4:0
3 vieta – Laurynas Chalbajevas (Marijampolė) ir Elgaras Zuks (Vilnius)

iki 91 kg
Tomas Bašinskas (Kaunas) – Justas Bertašius (Tauragė)                     7:5
3 vieta – Tautvydas Plučius (Kėdainiai) ir Darius Garbaliauskas (Šiauliai)

virš 91 kg:
Jonas Jazevičius (Kauno r.) – Eimantas Labunskis (Šiauliai)         Aiškia persvara 1 raunde
3 vieta – Arturas Nikitinas (Šiauliai) ir Edgaras Želudevičius (Vilnius)

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką