Pasaulio graikų-romėnų imtynių čempionate lietuviai kol kas be medalių

Planetos graikų-romėnų imtynių pirmenybėse Rusijos sostinėje Maskvoje dvyliktąją vietą svorio kategorijoje iki 60 kg antradienį tarp 31 dalyvio užėmė Edgaras Venckaitis.
Mindaugas Mizgaitis
Mindaugas Mizgaitis pralaimėjo jau pirmąją kovą / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lietuvis šešioliktfinalio dvikovoje 4:1 (0:1, 3:0, 1:0) nugalėjo dvidešimtojoje pozicijoje galutinėje įskaitoje likusį baltarusį Dmitrijų Alenskį, o aštuntfinalyje 2:5 (2:3, 0:2) nusileido penktąją vietą užėmusiam gruzinui Revazui Laškhi.

Svorio kategorijoje iki 84 kg (10 imtynininkų) kiek geriau sekėsi Laimučiui Adomaičiui, kuris šešioliktfinalyje 4:0 (3:0, 1:0) įveikė Kolumbijos atletą Christianą Mosquerą, aštuntfinalyje 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) privertė pasiduoti vokietį Janą Fischerį, po lygiųjų ketvirtfinalyje per tris kėlinius - 2:2 (0:1, 1:1, 1:0) - techniniais taškais 1:3 turėjo pripažinti būsimojo bronzos medalininko kroato Nenado Žugajaus pranašumą bei, pasitraukęs iš kovos dėl apdovanojimų, liko dešimtas.

Labiausiai antradienį nepasisekė Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalininkui Mindaugui Mizgaičiui (120 kg), kuriam čempionatas baigėsi jau po pirmosios dvikovos. 31-o sunkiasvorio turnyro šešioliktfinalyje lietuvis 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) pralaimėjo į aštuntfinalį iškopusiam bei galiausiai vienuoliktąją vietą užėmusiam Vladimirui Guralskiui iš Izraelio bei liko septynioliktas.

Trečiadienį čempionate Maskvoje startuos paskutinysis Lietuvos graikų-romėnų imtynių atstovas Aleksandras Kazakevičius. Jo varžovu svorio kategorijos iki 74 kg (39 dalyviai) šešioliktfinalyje bus Mehdi Rahmanas Mohammadi iš Irano.