-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

„Shodan“ vaikai – stipriausi Lietuvoje

Savaitgalyje Anykščiuose vykęs Lietuvos karate kiokušin vaikų gimusių 1999-2000 m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kiokušin mokyklas.
mantas tickus
Savaitgalį Anykščiuose varžėsi mažieji karatistai. / Shodan nuotr.

Karate kiokušin mokyklai „Shodan“ šiose varžybose atstovavo 33  dalyviai. Pasiekti puikūs rezultatai – iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 26 medaliai – 8 aukso, 7 sidabro ir 11 bronzos.

Kadangi šiose varžybose skaičiavosi asmeninė įskaita, tai komandinė taurė nebuvo steigiama, tačiau neoficialioje komandinėje įskaitoje antrus metus iš eilės surinkusi net 66.5 taško „Shodan“ mokykla iškovojo pirmąją vietą, antrojo vietoje su 33 taškais liko Kauno „Kumštis“ komanda, trečioje Vilniaus „Sensei“ komanda.

Čempionais savo amžiaus grupėse bei svorio kategorijose tapo: Ariana Sizikovaitė, Karolis Vaitelė, Ričardas Drugeika, Ugnius Knystautas, Evaldas Tičkus, Vilhelmas Kačinskas, Gytis Ruzgys, Laurynas Vaičikauskas. Šie shodaniečiai parodė tikrą kovos dvasią bei norą nugalėti, kai kuriems jų teko nugalėti net po 4 varžovus kad iškovotų čempiono vardą.

Vicečempionais tapo: Giedrė Kuliešiūtė, Karolina Daukšaitė, Lijana Apanavičiūtė, Sergej Zemlianskij, Paulius Stanišauskas, Karolis Butvilas, Adelė Arcimavičiūtė.

Bronzos medalius iškovojo: Iveta Bunokaitė, Justina Vrašinskaitė, Karina Poplavskaja, Jūratė Milašiūtė, Monika Tydikaitė, Benedikta Abaravičiūtė, Laura Platakytė, Lukas Krylovas, Mantas Vaičikauskas, Edgaras Malcius, Dominykas Muntrimas.

Jau balandžio 24d. Shodaniečių laukia Lietuvos jauniučių čempionatas (12m.–16m.), kuriame tikimąsi taipogi sėkmingų startų.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?