2015 04 17

„Anadolu Efes“ iššvaistė 15 taškų persvarą ir antrą kartą pralaimėjo „Real“

Eurolygos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Madrido „Real“ klubas namuose antrą kartą įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą – 90:85 (22:16, 15:29 26:21, 27:19). Trečiasis ir, jei reikės, ketvirtasis susitikimai vyks Stambule – balandžio 21 ir 23 dienomis.
Thomasas Heurtelis
Thomasas Heurtelis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Rungtynes geriau pradėjo „Real“ (9:2), kurie ketvirčio viduryje pirmavo 11:6, po kelių minučių jau 22:11. Antrą ketvirtį svečiai pradėjo 7:0 ir persvėrė rezultatą. N.Krstičius po krepšiu rinko tašką po taško, o T.Heurtelio tritašis netrukus persvarą dar padidino (37:27). Ilsėtis komandos išėjo „Anadolu Efes“ pirmaujant 8 taškais – 45:37.

Trečias ketvirtis prasidėjo apylygiai, tačiau „Anadolu Efes“ surengė poros minučių spurtą 9:3 ir įgijo solidžią persvarą – 62:47. Po minutės pertraukėlės „Real“ surengė spurtą 8:0 ir atgaivino intrigą. Turkams minutės pertraukėlė nepadėjo – „Real“ priartėjo iki 63:66.

Lemiamo ketvirčio pradžioje K.C.Riversas tritaškiu persvėrė rezultatą (68:67), tačiau dukart pataikė N.Krstičius, o S.Perperoglou smeigė tritaškį (68:75). Turkai gana ilgai buvo priekyje 5-7 taškais, tačiau likus žaisti pusantros minutės S.Rodriguezas smeigė tritaškį (80:82).

S.Perperoglou prametė du tritaškius iš eilės, o F.Reyseas tritaškį pataikė ir „Real“ išsiveržė į priekį 83:82 likus žaisti 43 sek. Negana to, S.Perperoglou prarado kamuolį, D.Draperis gavo nesportinę pražangą. S.Rodriguezas sumetė baudas (85:82), bet paskui pataikė tik vieną. M.Janningas įmetė tritaškį (86:85). S.Rodriguezas dar kartą sumetė baudas, o M.Janningas prametė abi viskas buvo aišku.

Jonas Mačiulis nugalėtojams per 7 minutes nepelnė nė taško (0/1 trit.), atkovojo du kamuolius, kartą suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir išprovokavo tris pražangas.

„Real“: S.Llullas (3/5 dvit., 3/8 trit., 12 rez. perd., 26 naud.) 18, R.Fernandezas (2/2 dvit., 1/5 trit., 8/11 baud., 7 rez. perd.) 15, K.C.Riversas 14, S.Rodriguezas (8/10 baud.) 11, A.Nocioni 10.

„Anadolu Efes“: N.Krstičius (7/10 dvit., 9/11 baud., 6 atk. kam., 8 išprov. praž., 29 naud.) 23, T.Heurtelis (3/5 trit., 6 atk. kam., 15 rez. perd., 31 naud.) 16, C.Osmanas 12, D.Šaričius (1/5 trit., 9 atk. kam.) ir S.Perperoglou (2/10 trit.) po 11.