2015 03 29

Donatas Motiejūnas dėl nugaros skausmų nežaidžia, bet „Rockets“ jau iškovojo 50-ąją pergalę

Ketvirtą pergalę iš eilės NBA čempionate sekmadienį iškovojo "Houston Rockets" (50/23) komanda, kuriai atstovauja lietuvis Donatas Motiejūnas. Teksaso klubas šiandien svečiuose 99:91 (28:20, 31:26, 17:21, 23:24) pranoko "Washington Wizards“ (41/33) krepšininkus ir iškovojo jubiliejinę 50-ąją pergalę.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“ nuotr.

D.Motiejūnas dėl nugaros skausmų praleido ir šį susitikimą – jis nežaidžia jau trečią akistatą. Lietuvis į aikštę sugrįš po poros savaičių.

Beveik tris kėlinius pirmavusios „raketos“ vadžias atleido ketvirtame kėlinyje ir leido šeimininkams dviženklę persvarą sumažinti iki 4 taškų – 76:72.

Vis dėlto svečiai nutarė nekurti intrigos: laimėjo atkarpa 14:2 ir susigrąžino turėtą pranašumą 93:77.

Hjustono komandoje tarp rezultatyviausių buvo 24 taškus įmetęs Jamesas Hardenas, 15 taškų pelnė Corey Breweris, 14 – Joshas Smithas (10 atk. kam.), 13 – Trevoras Ariza, 11 – Dwightas Howardas (10 atk. kam.).

Pralaimėjusių ekipoje solidžiausiai žaidė 25 taškus įmetęs, 8 kamuolius atkovoję ir 12 rezultatyvių perdavimų atlikęs Johnas Wallas. Po 15 taškų pelnė Otto Porteris bei Bradley Bealas, Nene – 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius